Полтава Валідатор SSL Перевірка з'єднання HTTPS на сайті і правильність установки SSL сертифікату Полтавській Киев Украина
лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

Діагностика HTTPS з'єднання

Просто встановити SSL-сертифікат недостатньо, Ви повинні переконатися, що ваш сервер також правильно налаштований. В іншому випадку ваші клієнти можуть як і раніше бачити повідомлення про помилки на вашому сайті.

Проверка HTTPS соединения с сайтом


Условие предоставления сервиса проверки HTTPS соединения СЛАВА УКРАИНЕ !

* Нажимая кнопку "Проверить соединение" Вы даете согласие на обработку данных, используемых в данном сервисе.

Ваш запит обробляється.
Будь ласка дочекайтеся результатів.

Сертифікати SSL з перевіркою домену забезпечують базове шифрування без надмірностей з мінімальною аутентификацией. Сертифікати DV SSL легко отримати - просто доведіть, що ви є власником зареєстрованого домену.

Сертифікати SSL з підтвердженням організації використовують стандартне шифрування, а також надають відвідувачам сайту перевірену інформацію про ваш бізнес. Щоб отримати сертифікат OV SSL, компанія повинна пройти ділову перевірку, і підтвердити що є юридично зареєстрованою особою.

Сертифікати SSL з розширеною перевіркою крім забезпечення стандартного шифрування, EV SSL забезпечує максимальний рівень аутентифікації. EV SSL-сертифікати розблокують зелений адресний рядок, яка показує назву і розташування вашої компанії зеленим кольором.

Полезные ссылки: Основоположні документи для SSL сертифікатів >>>

Інтернет регулюється основними базовими документами, які описані в документах під загальним заголовком RFC - Request for Comments. RFC це пронумеровані інформаційні документи інтернету, що охоплюють технічні специфікації і стандарти, широко використовувані у всесвітній мережі. Документи RFC для SSL це серія документів, що регламентує питання технології і параметрів сертифікатів. Документи RFC це не тільки стандарти, але й концепції, введення в нові напрямки в дослідженнях, історичні довідки, результати експериментів, керівництва по впровадженню технологій, пропозиції і рекомендації з розвитку існуючих стандартів і інші нові ідеї в інформаційних технологіях.


Лінки <<< Миколаїв Посилання на магазин з продажу SSL сертифікатів в інших містах України Рівне >>>

© 1997-2024 adgrafics Российские оккупанты у нас не обслуживаются!